MEC üyelerine iş hayatı öncesi sağladıkları deneyim ve imkanların yanında çeşitli etkinliklerle keyifli vakit geçirmelerine de imkan sağlıyor. Eğer bize katılırsan; organizasyonlarımızla birlikte derslerinin ve sınavlarının yoğunluğu arasında elenceli bir üniversite hayatı geçirebilirsin!

MEC yıl içerisinde MECTALKS adı altında gerçekleştirdiği sertifikalı konferans etkinlikleriyle 2000′ aşkın öğrenciyi çeşitli firmaların üst düzey yöneticileriyle bir araya getiriyor. Eğer bize katılırsan; kurduğumuz bağlantılar sonucu okulumuza gelmeye ikna ettiğimiz yöneticilerden; iş hayatı hakkında tüyolar alabilir ve kendi kariyer hedeflerini oluşturmada izleyeceğin yolu bulabilirsin!

MEC her sene yaptığı etkinliklerle birlikte üyelerini onlarca firmanın yöneticileriyle bir araya getiriyor ve konferans etkinliklerinin yanında üyelerin yöneticilerle yakın temasta olduğu etkinliklere de yer veriyor. Eğer bize katılırsan; COFFEE TALKS etkinlikleriyle önde gelen firmaların yöneticilerinin deneyimlerinden bir masanın etrafında kahve eşliğinde birebir yararlanma şansı yakalabilirsin!

MEC üyelerimizi gelecekteki iş hayatlarına hazırlıyor ve onların farklı sektörleri yakından gözlemlemelerine imkan sağlıyor. Eğer bize katılırsan; MEC IN BUSINESS konseptimiz ile çeşitli firma ve çalışma alanı ziyaretlerimizle birlikte kendi çalışmak istediğin alana karar verebilir ve gelecek planlarını bu doğrultuda oluşturabilirsin!

MEC sosyal sorumluluk projelerine önem veriyor ve yıl içinde birçok projede yer almaya özen gösteriyor. Eğer bize katılırsan; sen de bu projelerde yer alabilir, bizimle birlikte toplumsal farkındalık yaratacak büyük projelere imza atabilirsin!

MEC uluslararası projelere de önem veriyor ve bu doğrultuda partnerlik çalışmalarını sürdürerek çeşitli projelerde yer alıyor. Eğer bize katılırsan; bu projelerde sen de yer alabilir, kurduğumuz bağlantılar sayesinde birçok imkandan yararlanarak yabancı dilini ve kendini geliştirebilirsin!